Satılır 1 otaqlı mənzil 48 m²

Bakı, Zabrat · Əjdər Məlikov küç. · Bina.Az

Satış EML-208534 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

48.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

6 / 11

Təsvir

Məhəmmədi dairəsine 300 metr məsafədə yolun kenarında 11 mertebeli binanın 6 çi mertebesinde 1 otaq.binada 60 -70 Faiz yaşayış var 2 otağa pridelka eləmək olar. Balkonu var.Su Qaz işıq 24 saat fasiləsiz.Ciaxaris yaxınlda verilecek.Sirketin xidmət haqqı 500 manat təşkil edir Alıcı tərəfindən.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,042 AZN/m²

Ortadan 32.3% sərfəli

Rayon ort: 1,539 AZN/m²

Zabrat

1 539 AZN/m²

Son 6 ay: +10.1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +68.80%

Aktiv: 363 Yeni: 103 Tələb: Aşağı
29 412 USD
50 000 AZN
M

Metin.mmEmlak

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi