Satılır 1 otaqlı mənzil 46 m²

Bakı, Sea Breeze · Lighthouse 2 Y/K · Bina.Az

Satış EML-188458 9

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

46.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

6 / 7

Təsvir

Dəyərli müştərilər!!! Möhtəşəm təklif!!! Sizlərə Sea Breeze-in Lighthouse-2 kompleksində, yanaşı 2 ədəd 1 otaqlı təmirsiz mənzilin satışını təklif edirik!

✨ Prestijli məkan – dəniz kənarında elit yaşayış kompleksi. ✨ Fərqli memarlıq dizaynı – müasir üslub və yüksək keyfiyyətli materiallar. ✨ İşıqlı və geniş otaqlar – rahat və funksional planlaşdırma. ✨ Təhlükəsiz və komfortlu həyat – 24/7 mühafizə, inkişaf etmiş infrastruktur.

Lighthouse – Sea Breeze-in premium yaşayış layihələrindən biri olub, yüksək keyfiyyətli tikinti standartları və unikal memarlıq üslubu ilə seçilir. Burada spa, fitnes mərkəzi, restoranlar, hovuzlar və yaşıl istirahət zonaları sakinlərin rahatlığı üçün nəzərdə tutulub.

📞 Bu prestijli evə sahib olmaq üçün elə indi bizimlə əlaqə saxlayın!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,804 AZN/m²

Ortadan 31.5% sərfəli

Rayon ort: 5,555 AZN/m²

Sea Breeze

5 555 AZN/m²

Son 6 ay: +13.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +21.40%

Aktiv: 1027 Yeni: 152 Tələb: Aşağı
102 941 USD
175 000 AZN
V

ViP HOUSE

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi