window.initLightboxSwiper())">
1/7
1/7
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
45.00m²
Otaq sayı
1
Mərtəbə
8 / 9
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Metronun yani Leninqrad rahat 2 otaq etmek olar ipatekaya yararli
Xəritə
Bazar analitikası
2,889 AZN/m²
Ortadan 2.2% sərfəli
Rayon ort: 2,953 AZN/m²
2 953 AZN/m²
Son 6 ay: +13.3%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +5.80%
Aktiv: 4515
Yeni: 1120
Tələb: Aşağı
76 471 USD
130 000 AZN
Təmirli