Satılır 1 otaqlı mənzil 45 m²

Bakı, Masazır · Bağçalı Evlər yaşayış kompleksi · Bina.Az

Satış EML-183117 9

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

45.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

6 / 6

Təsvir

Masazır qəsəbəsi, Bağçalı Evlər yaşayış kompleksində 45kv sahəsi olan 1 otaqlı mənzil satılır. Mənzil 6 mərtəbəli binanın 6 cı mərtəbəsində yerləşir. Kompleksdə su, işıqz, istilik sistemi var. Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

952 AZN/m²

Ortadan 38.5% sərfəli

Rayon ort: 1,549 AZN/m²

Masazır

1 549 AZN/m²

Son 6 ay: -12.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 5051 Yeni: 1200 Tələb: Aşağı
42 850 AZN
A

Abşeron 1

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi