Satılır 1 otaqlı mənzil 42 m²

Bakı, Yeni Yasamal · Yeni Yasamal, MİDA yaşayış kompleksi · Bina.Az

Satış EML-185683 9
16 dəq piyada İnşaatçılar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

42.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

5 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Mənzil əla təmirlidir. Elektronika xaric əşyalar qala bilər, danışıqdan asılıdır. Mənzilin gözəl proyekti var. Bütün sənədlər qaydasındadır. Sənəd çıxarış kupça.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,238 AZN/m²

Ortadan 20.1% baha

Rayon ort: 2,696 AZN/m²

Yeni Yasamal

2 696 AZN/m²

Son 6 ay: -0.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -10.40%

Aktiv: 1174 Yeni: 329 Tələb: Aşağı
80 000 USD
136 000 AZN
Təmirli
Ə

Əli

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi