Satılır 1 otaqlı mənzil 38 m²

Bakı, Badamdar · Ağayev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-065880 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

38.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

4 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

tecil satlir real alici oldugda endirim olacag

senet kupca hal hazirda icinde kireci var

qazi suyu iwig dayimidir mekteb baxca market ve s binanin etrafinda var elave melumatcun elaqe saxliyin

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,837 AZN/m²

Ortadan 80.2% sərfəli

Rayon ort: 14,324 AZN/m²

Badamdar

14 324 AZN/m²

Son 6 ay: -25%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.20%

Aktiv: 2556 Yeni: 489 Tələb: Aşağı
63 412 USD
107 800 AZN
Təmirli
M

Muhammed

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi