Satılır 1 otaqlı mənzil 33 m²

Bakı, Nərimanov · Əhməd Rəcəbli küçəsi · Bina.Az

Satış EML-088435 3
15 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

33.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

4 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Nerimanov metronin yaxinliginda. Menzil orta blokdi. Etrafli melumat ucun zeng vurun

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,091 AZN/m²

Ortadan 4.8% baha

Rayon ort: 3,903 AZN/m²

Nərimanov

3 903 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
72 973 EUR
135 000 AZN
Təmirli
E

Elan sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi