Satılır 1 otaqlı mənzil 31 m²

Bakı, Yasamal · Mehman Bünyadzadə küçəsi · Bina.Az

Satış EML-202610 3
14 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

31.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

3 / 5

Təsvir

🏡 TƏCİLİ SATILIR – İzmir parkının yanında 1 otaqlı studio mənzil! 🔑✨

📍 Əla yerləşmə – İzmir parkının yanı, Rus kilsəsinin düz yanında 🌳 Sakit və təmiz məhlə 🏙 Şəhərin ən gözəl yerlərindən birində yerləşir

🏢 Mənzil haqqında: ▫️ 5 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsi ▫️ 1 otaq studio ▫️ Sahə: 31 m² ▫️ Təmirsiz (qara işlər görülüb) ▫️ Təmir olunmalıdır ▫️ Qarşısında artırmaq üçün əlavə yer var

💡 Kommunallar daimidir: ✅ Su ✅ Qaz ✅ İşıq

📄 Çıxarış var

🎥 Evin videosu mövcuddur — istəyən şəxslərə göndərilə bilər

💰 Təcili satıldığı üçün yüksək endirim olunacaq!

📞 Ətraflı məlumat üçün zəng edə və ya WhatsApp-da yaza bilərsiniz. 👤 A.H.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,032 AZN/m²

Ortadan 37.6% baha

Rayon ort: 2,930 AZN/m²

Yasamal

2 930 AZN/m²

Son 6 ay: +1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.60%

Aktiv: 11507 Yeni: 3581 Tələb: Aşağı
73 529 USD
125 000 AZN
K

Kamil bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi