Satılır 1 otaqlı mənzil 30 m²

Bakı, Qaraçuxur · Qaraçuxur qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-156663 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

30.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

2 / 2

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡 EKSKLÜZİV TƏKLİF – QARACUXURDA SATILIQ MƏNZİL 📍 Qaracuxur qəsəbəsində, Lukoil yanacaqdoldurma məntəqəsini keçdikdən sonra, Mədən küçəsində yerləşən mənzil satışa təqdim olunur. 🔹 Otaq sayı: 1 otaq 🔹 Sahə: 30 kv.m 🔹 Yerləşmə: Rahat və əlverişli ərazi, yaşayış üçün uyğundur 🔹 Yaxınlıqda: Marketlər, dayanacaq və digər zəruri obyektlər mövcuddur 💰 Xidmət haqqı: Cəmi 1% 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın: Alim bəy Bu qiymətə belə təkliflər nadir hallarda olur – fürsəti qaçırmayın!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,667 AZN/m²

Ortadan 48.2% sərfəli

Rayon ort: 3,217 AZN/m²

Qaraçuxur

3 217 AZN/m²

Son 6 ay: -25.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -16.30%

Aktiv: 2044 Yeni: 191 Tələb: Aşağı
49 999 AZN
Təmirli
Ö

Öz Evim Daşınmaz Əmlak Agentliyi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi