Satılır 1 otaqlı mənzil 29 m²

Bakı, Nəsimi · Svetlana Məmmədova küç · Bina.Az

Satış EML-084940 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

29.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

2 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ... ƏLA FÜRSƏT... Binəqədi rayonu, 9-cu mikrorayon, Svetlana Məmmədova küçəsi, 5 mərtəbəli köhnə tikili binanın 2-ci mərtəbəsində, 1 otaqlı, zəif təmirli mənzil satılır. Evin qazı, suyu, işığı daimi, istilik yoxdur. Binada mərkəzi istilik sistemidir, sadəcə alt qonşu xətti kəsdiyi üçün istilik sistemi yoxdur. Real alıcıya bütün əksisklər nəzərə alınıb endirim ediləcək. SƏNƏDİ KUPÇADIR. Nəsimi metrosunun düz çıxışında yerləşir. Ətrafında iaşə obyektləri var. Ətraflı maraqlanan hər kəs əlaqə saxlaya bilər. Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,172 AZN/m²

Ortadan 15.7% baha

Rayon ort: 3,605 AZN/m²

Nəsimi

3 605 AZN/m²

Son 6 ay: -4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
71 176 USD
121 000 AZN
Təmirli
Ş

Şəms Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi