Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 50 m²

Bakı, Səbail · Rəsul Rza küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-168299 2
3 dəq piyada İçərişəhər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

50.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

4 / 4

Təsvir

Sahil metrosunun yaxınlığında, Malakan bağının yanında tam təchiz olunmuş mənzil satılır! Ünvan: Şəhərin mərkəzi, Malakan bağı (Fəvvarələr meydanı) yaxınlığı, giriş həyətdəndir Mərtəbə: 4/4 Sahə: 50 m² Otaq: 1 geniş otaq İstilik sistemi: Kombi Mənzil tam təmirli və rahat yaşayış üçün hazırdır. Mərkəzi yerləşməsi ilə həm sakinlik, həm əlçatanlıq təqdim edir. Şirkətin xidmət haqqı: 1% Əlavə məlumat və baxış üçün bizimlə əlaqə saxlayın!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,700 AZN/m²

Ortadan 29.5% baha

Rayon ort: 3,629 AZN/m²

Səbail

3 629 AZN/m²

Son 6 ay: +15.1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +13.50%

Aktiv: 2851 Yeni: 820 Tələb: Aşağı
138 235 USD
235 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
A

Araz

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi