Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 44.5 m²

Sumqayıt, 3-cü mikrorayon · Sumqayıt şəhəri 13-cu mkr ərazisində yerləşən binada mənzil satılır. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189060 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

44.50m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

3 / 5

Təsvir

Təcili Satılır !!! 1 otaq 2 yə düzəlib.13 mik/r.5/3 mərtəbəsi orta ev.Tam Təmirli və Əşyalı.Yola yaxın ərazidə yerləşir.Sahəsi Cıxarışda 44.5 kv.Qiymət 81.000 AZN.Real alıcıya endirim olacaq Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın.Qeydiyyatda heç kim yoxdur.Mulk yalnız uca Allaha məxsusdur.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,820 AZN/m²

Ortadan 4.7% baha

Rayon ort: 1,738 AZN/m²

3-cü mikrorayon

1 738 AZN/m²

Son 6 ay: +0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +12.30%

Aktiv: 325 Yeni: 71 Tələb: Aşağı
81 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
P

Paşa Əmlak

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi