Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 40 m²

Bakı, Sabunçu · İcra hakimiyətin Bəyaz Şadlıq Sarayın Meqa Hallın yanı · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189451 11
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

40.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

2 / 5

Təsvir

Əziz Müştərilər Leninqrad lahiyəli mənzil satışa cıxıb cox əlverişli yerdə yerləşir geniş məhləsi var maşın ücün parkinki var qazı suyu işıq daimidir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,775 AZN/m²

Ortadan 24.2% baha

Rayon ort: 2,234 AZN/m²

Sabunçu

2 234 AZN/m²

Son 6 ay: -3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +14.00%

Aktiv: 3492 Yeni: 989 Tələb: Aşağı
111 000 AZN
Kupçalı
R

Rəşad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi