Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 40 m²

Bakı, Nəsimi · azadliq · YeniEmlak.AZ

Satış EML-185553 9
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

40.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

1 / 2

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

28 may metroya yaxin ev satisa cixib ev kupcalidir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,438 AZN/m²

Ortadan 31.9% sərfəli

Rayon ort: 3,581 AZN/m²

Nəsimi

3 581 AZN/m²

Son 6 ay: -5.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
57 353 USD
97 500 AZN
Kupçalı
a

aşur

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi