Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 35 m²

Bakı, Yasamal · Zahid xelilov · Ev10.Az

Satış EML-205868 8
5 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

35.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

2 / 5

Təsvir

🏡 Elmlər Akademiyası metrosu yaxınlığında – BDU Universitetin qarşısında 1 otaqlı təmirli mənzil satışa çıxır! 📍 Ünvan: Elmlər Akademiyası metrosu yaxınlığı, BDU Universitetlə üzbəüz 🏢 Bina: Xruşovka layihəli 5 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsi ________________________________________ 🏠 Mənzil haqqında məlumat: • 🛏 1 otaqlı, səliqəli və tam təmirli • 📐 Ümumi sahə: 35 m² • 🏢 Orta mənzil – hər mövsümdə ideal temperatur • 🧾 Sənəd: Çıxarış (Kupça) • 🛋 Tam əşyalı satılır – dərhal yaşamaq və ya kirayə vermək mümkündür ________________________________________ 🔧 Kommunikasiya və şərait: • 🔥 Mərkəzi istilik sistemi • 💡 Qaz, su, işıq daimidir • 🪟 Işıqlı, səliqəli və rahat mənzil • 🚪 2-ci mərtəbə — həm rahat, həm də ideal yerləşmə OFIS HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,286 AZN/m²

Ortadan 46.4% baha

Rayon ort: 2,928 AZN/m²

Yasamal

2 928 AZN/m²

Son 6 ay: +0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.00%

Aktiv: 12317 Yeni: 4127 Tələb: Aşağı
81 081 EUR
150 000 AZN
Təmirli Kupçalı
O

Orxan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi