Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 33 m²

Sumqayıt, 2-ci mikrorayon · 2 ci mikr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-174569 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

33.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

4 / 5

Təsvir

1 otaqli. Menzil. Satilir Sumqayit şeher. 2 ci mikr. Merkezde. Bazara yaxin 5/4 cu mertebesi. Orta ev. Daş bina. Boş evdi. Qeydiyyatda heç kim Yoxdur. Vasiteçi xidmet haqqi: 1,5%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,273 AZN/m²

Ortadan 26.4% baha

Rayon ort: 1,798 AZN/m²

2-ci mikrorayon

1 798 AZN/m²

Son 6 ay: -7.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.40%

Aktiv: 298 Yeni: 66 Tələb: Aşağı
40 541 EUR
75 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Rõyal

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi