Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 33 m²

Bakı, Yasamal · Həsənbəy Zərdabi küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-131858 3
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

33.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

4 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

İnşaatçılar metrosu,Həsənbəy Zərdabi kücəsində,13 məktəbin arxasında 5 mərtəbəli xruşov layihəli daş binanın 4-cü mərtəbəsində 1 otaqlı mənzil satıram.eyvan bağlanıb,otağa qatılıb.döşəmə parketdir,seyf qapı.səliqəli köhnə təmirli mənzildir,cənub künc.su,qaz,işıq elektron sayğaclar,mərkəzi istilik sistemi.çıxarış (kupça) və texpasport var.rahatlıqla kirayə vermək olur.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,394 AZN/m²

Ortadan 15.7% baha

Rayon ort: 2,934 AZN/m²

Yasamal

2 934 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
60 541 EUR
112 000 AZN
Kupçalı
N

Nazim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi