Şəkil yoxdur

Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 32 m²

Sumqayıt, 3-cü mikrorayon · 3-cü mikrorayon · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199474 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

32.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

1 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

1 otaq podobyekt mənzil satılır Sumqayıt şəhər 3-cü mikrorayon 5 mərtəbənin 1-ci mərtəbəsində, orta blokda. Mənzilin yerləşdiyi küçə bütünlükdə obyektlərdir. Mənzilin hər iki pencərəsi yola baxır və qarşısına ağac düşmür, bir sözlə obyekt etmək üçün çox əla variantdır.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,250 AZN/m²

Ortadan 29.5% baha

Rayon ort: 1,738 AZN/m²

3-cü mikrorayon

1 738 AZN/m²

Son 6 ay: +1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +6.80%

Aktiv: 400 Yeni: 121 Tələb: Aşağı
42 353 USD
72 000 AZN
Kupçalı
Ü

Ülvi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi