Kirayə verilir 3 otaqlı yeni tikili 68 m²

Bakı, Nərimanov · Xətai prospekti · YeniEmlak.AZ

Kirayə EML-187746 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

68.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 18

Təsvir

28 May metrosuna yaxın .\ yeni tikili binada. binada qaz su işıq daimidir. temir yenidir , əşyalar daxil satılır. sənəd müqavilə. ətraflı məlumat üçün zəng edin. şirkət komissiyası _ 1 % alıcı tərəfindən

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,897 AZN/m²

Ortadan 21466.5% baha

Rayon ort: 18 AZN/m²

Nərimanov

3 913 AZN/m²

Son 6 ay: -17.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
265 000 AZN/ay
Təmirli Əşyalı
N

Nicat bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi