window.initLightboxSwiper())">
1/1
1/1
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
88.00m²
Otaq sayı
3
Mərtəbə
3 / 6
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Seabreeze polo.
Xəritə
Bazar analitikası
85 AZN/m²
Ortadan 104.5% baha
Rayon ort: 42 AZN/m²
8 437 AZN/m²
Son 6 ay: +7.9%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +16.00%
Aktiv: 1067
Yeni: 581
Tələb: Aşağı
4 054 EUR/ay
7 500 AZN/ay
Təmirli