Kirayə verilir 1 otaqlı mənzil 55 m²

Bakı, Sea Breeze · Sea Breeze Resort · Bina.Az

Kirayə EML-257330 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

1 / 1

Təmiri

Təmirli

Təsvir

See Breeze White Villa 1-də yerləşən 55 kv sahesi olan 1 otaqlı menzil icareye verilir.Mənzildə yaşayan müştəri üçün Sea Breeze y\k-də bir cox seyler odenisiz ve endirimli olacaq.Yay aylarında qiymət dəyişir. Buyurun zeng edin.!!! / The apartments are located in the most elite resort complex in Baku at Sea Breeze Resort, kust 30 minutes from the center. Accommodation with one bedroom adapted for 6 people with a double bed and one opening sofa. Absolutely new and furnished with all amenities apartment will make you stay comfotable and enjoyable. The comples us fully guarded.Restaraunts, spas, fitness centres,24-hour markets, delivery services, childrens centres and pkaygrounds operate on the territory of the Sea Breeze

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

55 AZN/m²

Ortadan 14.9% baha

Rayon ort: 47 AZN/m²

Sea Breeze

5 238 AZN/m²

Son 6 ay: +10.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.90%

Aktiv: 1419 Yeni: 454 Tələb: Aşağı
1 622 EUR/ay
3 000 AZN/ay
Təmirli
R

Raul

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi