Şəkil yoxdur

Satılır mənzil 85 m²

Bakı, Binəqədi · Əcəmi Naxçıvani küç · Ev10.Az

Satış EML-131245 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

85.00m²

Təsvir

Satılır: Binəqədi rayonunda tam təmirli obyekt – 85 kv.m Binəqədi rayonunun 8-ci mikrorayonunda, Medera Hospital yaxınlığında yerləşən tam təmirli, 5 otaqlı obyekt satışdadır. Hazır kişi salonu kimi fəaliyyətə tam hazırdır, bütün avadanlıqlar, mebellər və əşyalar daxildir Kofe şop üçün ayrıca barı, mətbəx və bütün şərait mövcuddur Kondisioner, kamera istilik və musiqi sistemi quraşdırılıb Vitrin tipli şüşəli qapı və pəncərələr, avtomobil dayanacağı mövcuddur İstəyə uyğun olaraq qadın gözəllik salonu kimi də istifadə oluna bilər Ərazi insanların sıx gediş-gəliş etdiyi, ticarət baxımından əlverişli və yola birbaşa baxan məkandır. Qiymət: 330.000 AZN Ofis haqqı: 1% Sənəd: Çıxarış

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,882 AZN/m²

Ortadan 64.2% baha

Rayon ort: 2,365 AZN/m²

Binəqədi

2 365 AZN/m²

Son 6 ay: -3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5702 Yeni: 1623 Tələb: Aşağı
330 000 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Azər m

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi