Satılır 8 otaqlı həyət evi 550 m²

Bakı, Sea Breeze · Sea Breeze Resort · Bina.Az

Satış EML-216149 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

550.00m²

Otaq sayı

8

Torpaq sahəsi

11.00 sot

Təsvir

Ekskuliziv ! SeaBreeze-də villa axtaranlar üçün unikal təklif.

SeaBreeze qapalı villalar kompleksində, Lamer-in yaxınlığında və dənizə cəmi 5 dəq məsafədə yerləşən möhtəşəm villa satışa təqdim olunur.

11 sot torpaq sahəsində inşa edilmiş villanın ümumi sahəsi 550 m² təşkil edir və 8 otaqdan ibarətdir. Həyatyanı ərazi geniş və komfortlu planlaşdırılıb. Villanın arxa hissəsində böyük üzgüçülük hovuzu yerləşir və istirahət üçün ideal şərait yaradılıb. Villanın ikinci mərtəbəsində geniş terrası mövcuddur.

Əmlak SeaBreeze-in prestijli və elit — “milyonerlər məhəlləsi” kimi tanınan hissəsində yerləşir. Sənəd: Müqavilə

Biz Sea Breeze-də daha sərfəli qiymətlər təklif edirik və ikinci əl (resale) mənzillərin və villaların satışını həyata keçiririk

Qiymət: 1.000.000 USD (1.700.000 Azn)

Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,091 AZN/m²

Ortadan 41.1% sərfəli

Rayon ort: 5,252 AZN/m²

Sea Breeze

5 252 AZN/m²

Son 6 ay: +11.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.30%

Aktiv: 1265 Yeni: 305 Tələb: Aşağı
1 700 000 AZN
Ş

Şövqi Quliyev

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi