Satılır 8 otaqlı həyət evi 260 m²

Bakı, Suraxanı · Suraxani ray. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-251556 2
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

260.00m²

Otaq sayı

8

Torpaq sahəsi

3.00 sot

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Sona KIMI OXU..Suraxani rayonu Dede Qorqud qesebesinde merkezde Balli Markete yaxin ,Heyet evi Satilir,Temirsizidir , Wexsi tikilidir (alib satmaq meqsedi deyil) isimle elaqedar satiram, maksimum keyfiyyetle tikilib, kursu 2,40 sm, yuxarida 3 otaq 1 zal metbex ve 2 sanuzel, asaiqda da eyni tekrar, her mertebe 130 kvm dir,fu dament armatur karkas beton, ustde kemer, ev hasar qarisiq neme qarsi izolyasiya olub tollanib, kanalizasiya qas su isiq var, cixris ferdi yasayi teyyimatli kupca, heyetde uzguculuk hovuzu da tikilib, jalyiz pult darvaza qoyulub, aynalar panarama yerden qoyulub, 3 sotdadir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

350 AZN/m²

Ortadan 81.7% sərfəli

Rayon ort: 1,909 AZN/m²

Suraxanı

1 909 AZN/m²

Son 6 ay: -0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.20%

Aktiv: 3674 Yeni: 1056 Tələb: Aşağı
91 000 AZN
Kupçalı
T

Tural

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi