Satılır 7 otaqlı mənzil 500 m²

Bakı, Biləcəri · Biləcəri qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-197971 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

500.00m²

Otaq sayı

7

Mərtəbə

3 / 3

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Salam. Binəqədi rayon Biləcəri qəs. 2 mərtəbə mansarlı. Təmirli 2.5 sot həyəti var. Bələdiyyə sənədi var.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

396 AZN/m²

Ortadan 81.5% sərfəli

Rayon ort: 2,142 AZN/m²

Biləcəri

2 142 AZN/m²

Son 6 ay: -4.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -10.50%

Aktiv: 931 Yeni: 314 Tələb: Aşağı
107 027 EUR
198 000 AZN
Təmirli
Q

Qabil

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi