Satılır 7 otaqlı həyət evi 360 m²

Bakı, Novxanı · Novxanı qəs. · Tap.Az

Satış EML-240984 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

360.00m²

Otaq sayı

7

Təsvir

📍Novxanı q. Gəmi Qaya restoranın yaxınlığında (Dənizə 300metr piyada məsafə) Qaz, su, işıq daimidir. Sənəd: Kupça var 🏡5.5 sotda 3mərtəbə 360kv möhtəşəm dizaynda ideal bir mənzildi. 📐Ümumi 7otaqdı və tam əşyalıdır ✔️1ci mərtəbə: Zal, mətbəx, 1geniş çamaşırxana və ümumi sanuzel. ✔️2ci mərtəbə: 4 tam əşyalı yataq otağı, 2sanuzel və qarderob otağı. ✔️3cü mərtəbə: Yay-qış mətbəxi, manqal və geniş terras mövcuddur. Söhbətgah, dekorativ ağaclar və modern üslubda işıqlandırmalı həyətə sahibdir. 📌əlavə olaraq otaqlar və sanuzellərdə ayrı aurı idarəyə sahib audio sistem mövcuddur və həyət ümumi mərmər ilə döşənmişdir. 📞Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın: OFİS HAQQI 2% İ.ŞNovxanı q. Gəmi qaya restoran

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,028 AZN/m²

Ortadan 74.3% sərfəli

Rayon ort: 4,001 AZN/m²

Novxanı

4 001 AZN/m²

Son 6 ay: +4.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +29.30%

Aktiv: 2150 Yeni: 902 Tələb: Aşağı
370 000 AZN
K

Kamil

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi