Satılır 7 otaqlı həyət evi 360 m²

Bakı, Sabunçu · Bəşir Bünyadov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189146 3
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

360.00m²

Otaq sayı

7

Torpaq sahəsi

8.00 sot

Təsvir

EKSKLÜZİV VİLLA ! ! ! İPOTEKAYA TAM YARARLI ! ! ! PAKET KUPÇA SƏNƏDLİ ! . Bakıxanov Mall, Stimul Hospitalın yaxınlığında, Koroğlu metrosuna 5 dəqiqəlik məsafədə 8 sot torpaq sahəsinin içində, 2 mərtəbəli, 7 otaqlı, əla təmirli villa ! ! ! . Mənzil yeni texnika, əşyalar və avadanlıqlarla birlikdə satılır. Geniş, səliqəli həyəti var. Həyətində dekorativ və meyvə ağacları var. Həyətin girişinə qədər birbaşa əsas yoldan asvalt gəlir. Qaz, su, işıq daimidir. Kombi istilik sistemi ilə təmin olunmuşdur ! . Şirkət haqqı 1% təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,333 AZN/m²

Ortadan 37% sərfəli

Rayon ort: 2,117 AZN/m²

Sabunçu

2 117 AZN/m²

Son 6 ay: -8.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -18.40%

Aktiv: 2799 Yeni: 577 Tələb: Aşağı
480 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
F

Famil bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi