Satılır 7 otaqlı həyət evi 240 m²

Bakı, Ramana · Ramana qəs. · Bina.Az

Satış EML-189987 6

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

240.00m²

Otaq sayı

7

Torpaq sahəsi

3.00 sot

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Çox təcili satılır Sabunçu ray Ramana salxoz Şah Abbas küçəsi 3 cü döngə Mənzilin işıqı suyu qazı daimidir Mənzilin isdilik sistemi kombidir Ətrafında Məktəb və uşağ baxçası Makazinlər və başqa iaşi obyeqtlər mövcutdur Sənəti Bələdiyyə sənət Əlavə məlumat üçün zəng edə və yaza bilərsiniz Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

575 AZN/m²

Ortadan 81.3% sərfəli

Rayon ort: 3,067 AZN/m²

Ramana

3 067 AZN/m²

Son 6 ay: +16.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.00%

Aktiv: 298 Yeni: 65 Tələb: Aşağı
74 595 EUR
138 000 AZN
Təmirli
E

Elan sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi