Satılır 6 otaqlı yeni tikili 250 m²

Bakı, Puta · Emlak.Az

Satış EML-071860 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

250.00m²

Otaq sayı

6

Mərtəbə

6 / 7

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Müqavilə

Təsvir

Hezi Aslanov metrosuna 2 dəqəlik məsafədə

7 mertebe Apartmant

Bina Kameralasidirlib

DUBLEX ev. (6-7 ci mertebe)

Tam temirli (esyali ve esyasiz satila biler) hal hazirdaki qiymet esyasiz.

Qanuni 6 otaq

Evin icinde su ceni movcuddur.

2 Tualet/ 1 Hamam / 2 Qarderob /4 Yataq / 1 Zal ve.s

Qaz,Su,Isiq daimi.

Isti pol,Kamin,3 Balkon ve.s

Satis Muqavile esasinda (Natarial qaydada)

Bu il Kupca verilecek

TƏBİİ Kİ KUPÇA VERİLDİKDƏN SONRA QİYMETİ QALXACAQ

Binanın ətrafında bütün ictimai iaşə obyektləri mövcuddur

XİDMƏT HAQQI 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,680 AZN/m²

Ortadan 31.8% sərfəli

Rayon ort: 2,462 AZN/m²

Puta

2 462 AZN/m²

Son 6 ay: +1541.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +1423.80%

Aktiv: 410 Yeni: 2 Tələb: Aşağı
420 000 AZN
Təmirli
S

Samirə xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi