Satılır 6 otaqlı həyət evi 525 m²

Abşeron, Saray · Abşeron r. Saray qəsəbəsində · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194440 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

525.00m²

Otaq sayı

6

Torpaq sahəsi

5.50 sot

Təsvir

Abşeron r. Saray qəsəbəsində, ana yoldan 100 metr məsafədə 5.5 sotda yerləşən 3 mərtəbəli, 6 otaqlı villa satılır. Villa 5 eyvanlıdır və 3 sanitar qovşağı mövcuddur. Ümumi sahəsi 525 kv.m-dir. Villa yüksək keyfiyyətlə tikilib, mərtəbələrarası beton monolitdir. Bütün kommunallar (qaz, su, işıq) daimidir. Sənədləri tam qaydasındadır, evin də, torpağın da çıxarışı (kupça) var. Xahiş olunur real alıcılar müraciət etsinlər. Real alıcıya endirim ediləcək.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

467 AZN/m²

Ortadan 73.1% sərfəli

Rayon ort: 1,734 AZN/m²

Saray

1 734 AZN/m²

Son 6 ay: -20.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.40%

Aktiv: 1311 Yeni: 284 Tələb: Aşağı
245 000 AZN
Təmirli Kupçalı
V

Vasitəçi- Seyran

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi