Satılır 6 otaqlı həyət evi 500 m²

Bakı, Binəqədi · Abbas Mirzə 1 · YeniEmlak.AZ

Satış EML-04378618-eb84-4f2f-84e9-bb4842e7ee5d 11

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

500.00m²

Otaq sayı

6

Torpaq sahəsi

4.00 sot

Təsvir

Nəsimi metrosu yanında Villa Satılır ? Nəsimi metrosunun ən prestijli və əlverişli nöqtəsində yerləşən 6 otaqlı möhtəşəm villa satışdadır! ? 4 sot torpaq sahəsində yerləşən, ümumi sahəsi 500 kv olan villa tam təmirlidir və yaşayışa hazırdır. ✔ Hər mərtəbədə sanuzel ✔ Geniş və rahat planlama ✔ Keyfiyyətli təmir ? Tam paket kupça mövcuddur! ? Qiymət: 1 200 000 AZN ⚡ Təcili satış olduğu üçün real alıcı ilə ciddi endirim mümkündür!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,400 AZN/m²

Ortadan 2.7% baha

Rayon ort: 2,338 AZN/m²

Binəqədi

2 338 AZN/m²

Son 6 ay: -4.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -13.10%

Aktiv: 4302 Yeni: 815 Tələb: Aşağı
1 200 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
S

Seymur

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi