Satılır 6 otaqlı həyət evi 313 m²

Bakı, Nəsimi · Rövşən Hüseynov küç · Bina.Az

Satış EML-201826 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

313.00m²

Otaq sayı

6

Torpaq sahəsi

4.00 sot

Təmiri

Təmirli

Təsvir

NƏSİMİ metrosunun yaxınlığı. MİLLİ QVARDİYA-nın yaxınlığı. 4 sotun içərisində yerləşən, ümumi sahəsi 313 kv olan, 2 mərtəbəli, 6 otaqlı hazır vəziyətdə, təmirli həyət evi satılır. Evin təmirində keyfiyyətli inşaat materiallarından istifadə olunub. Qarajı və zirzəmisi var. İnfrastuktur baxımından əlverişli ərazidə yerləşir. Ətrafinda marketlər, məktəblər, bağçalar, avtobus dayanacağı yerləşir. Mənzildə qaz, su işıq təchizatı daimidir. Torpağın və evin Sənədi Çıxarış (Kupça).

ALICI ÜÇÜN OFİS HAQQI 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,077 AZN/m²

Ortadan 42.3% sərfəli

Rayon ort: 3,600 AZN/m²

Nəsimi

3 600 AZN/m²

Son 6 ay: -4.6%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.60%

Aktiv: 12405 Yeni: 4241 Tələb: Aşağı
650 000 AZN
Təmirli
Ş

Şamil

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi