Satılır 6 otaqlı həyət evi 260 m²

Bakı, Binəqədi · Baksol yolu · YeniEmlak.AZ

Satış EML-174559 13

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

260.00m²

Otaq sayı

6

Torpaq sahəsi

4.00 sot

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Binəqədi rayonu Baksol yolu Yevro Homun yaxınlığında Kəpənəkci Marketin yaxınlığında 4 sot torpaq sahəsinin icərsində 2 mərtəbə 6 otaq sahəsi 260 kvm olan təmirli həyət evi satılır.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

827 AZN/m²

Ortadan 64.9% sərfəli

Rayon ort: 2,354 AZN/m²

Binəqədi

2 354 AZN/m²

Son 6 ay: -3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -13.80%

Aktiv: 4318 Yeni: 826 Tələb: Aşağı
215 000 AZN
Kupçalı
Ə

Əhəd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi