Satılır 6 otaqlı həyət evi 200 m²

Bakı, Sabunçu · Aproo hospital yani · YeniEmlak.AZ

Satış EML-196918 3
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

200.00m²

Otaq sayı

6

Torpaq sahəsi

3.00 sot

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Yeni Ramana Aproo hospitalin tam yaxininda , esas yoldan 40 metr avtobus xettinden 40 metr mesafede hundur ve elit erazide 3 sot kupcali torpaq sahesinde 2 mertebe 6 otagdan ibaret heyet evi satilir , senedler tam qaydasindadir gir yasa evdir real alici elaqe saxlasin

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,025 AZN/m²

Ortadan 54.1% sərfəli

Rayon ort: 2,233 AZN/m²

Sabunçu

2 233 AZN/m²

Son 6 ay: -4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +8.80%

Aktiv: 4090 Yeni: 1308 Tələb: Aşağı
205 000 AZN
Kupçalı
F

Faiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi