Satılır 5 otaqlı yeni tikili 390 m²

Bakı, Nəsimi · Rəşid Behbudov küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-123052 1
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

390.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

16 / 16

Təsvir

QAÇIRILMAZ FÜRSƏT! MÖHTƏŞƏM PANORAMA... MAMEDİN BİNASI 28 May metrosunun tam çıxışında möhtəşəm təmirli penthouse mənzil Kupçası var, İpotekaya yararlı Qanuni 5 otaqdır Qaz,su,işıq daimidir Binanın damında kinoteatr, idman zalı və ya kabinet üçün ayrıca otaq tikilib, kombi sistemi ilə təchiz olunub. Keyfiyyətli materiallarla təmir olunub. Əla infrastruktura malik binadır. Ətrafında məktəb,bağça, market,aptek və.s yerləşir. Şirkət haqqı 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,000 AZN/m²

Ortadan 44.2% sərfəli

Rayon ort: 3,582 AZN/m²

Nəsimi

3 582 AZN/m²

Son 6 ay: -5.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
780 000 AZN
Təmirli Kupçalı
N

Nəzrin xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi