Satılır 5 otaqlı yeni tikili 115 m²

Bakı, Suraxanı · Əşrəf Yunisov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-279473 2
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

9 / 9

Təsvir

Bakıxanov qəsəbəsi — 4 saylı Asan Xidmət və 271 nömrəli məktəbin yaxınlığında, əlverişli və sakit ərazidə qanuni 5 otaqlı, 4 otağa çevrilmiş, əla təmirli mənzil satılır. Otaqların hamısı mozaika parketlə təmir olunub, istilik sistemi kombi, qaz, su və işıq daimidir. Bəzi əşyalar qalacaq. ? Mənzil haqqında: Layihə: Leninqrad Mərtəbə: 9 / 9 Otaq sayı: Qanuni 5 otaq, 4 otağa çevrilmiş ? Sənədlər və hüquqi vəziyyət: Çıxarış (Kupça) mövcuddur İpotekaya tam yararlıdır ? Ərazi və İnfrastruktur: Geniş və səliqəli məhlə Məktəb, bağça, marketlər, Aygün Mall, 4 saylı Asan Xidmət yaxınlıqda İctimai nəqliyyat dayanacağı yaxın Mənzilə baxış üçün minimum 2 saat öncədən xəbər verilməlidir Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,130 AZN/m²

Ortadan 11.7% baha

Rayon ort: 1,908 AZN/m²

Suraxanı

1 908 AZN/m²

Son 6 ay: -1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.80%

Aktiv: 3788 Yeni: 1120 Tələb: Aşağı
245 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
İ

İlkin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi