Satılır 5 otaqlı mənzil 290 m²

Bakı, Sahil qəs. · Həzi Aslanov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-200986 1
9 dəq piyada Sahil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

290.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

4 / 6

Təsvir

Tecili Premium menzil. 6 mertebeli yeni tikilinin 4 cu mertebesinde 5 otaq 290 kvm menzil satilir. menzil tarqovyda yerlesir. Liftler qurasdirilib . Temire icaze var. Barter teklifleri oluna biler. Elave zeng edin

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

9,655 AZN/m²

Ortadan 105.1% baha

Rayon ort: 4,708 AZN/m²

Sahil qəs.

4 708 AZN/m²

Son 6 ay: -4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -8.10%

Aktiv: 1727 Yeni: 531 Tələb: Aşağı
2 800 000 AZN
N

Nail

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi