Satılır 5 otaqlı mənzil 115 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Məhəmməd Hadi 313 · Bina.Az

Satış EML-218235 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

7 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

✨ PREMIUM TƏKLİF — ŞƏHƏRİN ƏN RAHAT LOKASİYALARINDAN BİRİNDƏ MƏNZİL ✨

📍 Həzi Aslanov metrosuna cəmi 3 dəqiqəlik piyada məsafədə, Ukrayinski kruq ərazisində yerləşən mənzil satışa təqdim olunur.

🏢 Köhnə tikili, 9 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsi 🌿 Sakit, rahat və yaşayış üçün olduqca əlverişli mühit 🚇 Metroya yaxınlıq və inkişaf etmiş infrastruktur üstünlüyü

Ətrafında: ✔ Məktəblər ✔ Uşaq bağçaları ✔ Musiqi məktəbi ✔ ASAN Xidmət ✔ Marketlər və gündəlik yaşam üçün bütün vacib obyektlər

Bu mənzil həm ailə yaşayışı, həm də yatırım üçün ideal seçimdir.

📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,452 AZN/m²

Ortadan 9.2% sərfəli

Rayon ort: 2,702 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 702 AZN/m²

Son 6 ay: +0%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.50%

Aktiv: 6302 Yeni: 2205 Tələb: Aşağı
152 432 EUR
282 000 AZN
Təmirli
A

Aysel

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi