Satılır 5 otaqlı mənzil 113 m²

Bakı, Bakıxanov · Bakıxanov qəs. · Bina.Az

Satış EML-244259 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

113.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

9 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍 Bakıxanov qəsəbəsi — 4 sayli Asan Xidmet 271 nömrəli məktəbin tam yaxınlığında, əlverişli və sakit ərazidə qanuni 5 otaqlı 4 otaga duzelme ela təmirli mənzil satilir otaqlarin hamisi mozayka parketle temir olunub, istilik sistemi kombidir,qaz su isiq daimidir,bezi ewyalar qalacaq Sabuncu ray Bakixanov qes

🏢 Mənzil haqqında: - Layihə: Leninqrad - Mərtəbə: 9 / 9- cı mərtəbə - Otaq sayı: Qanuni 5otaq 4 otaga duzelme

📜 Sənədlər və hüquqi vəziyyət: - Çıxarış (Kupça) mövcuddur - İpotekaya tam yararlıdır

🌳 Ərazi və İnfrastruktur: - Geniş və səliqəli məhlə - Məktəb, bağça, marketlər, Aygün Mall, 4 sayli Asan Xidmet - Yaxınlıqda ictimai nəqliyyat dayanacağıSabuncu ray Bakixanov qes 🔑 Əlavə məlumat: - Mənzilə baxış üçün minimum 2 saat öncədən xeber verin

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,124 AZN/m²

Ortadan 39% sərfəli

Rayon ort: 3,480 AZN/m²

Bakıxanov

3 480 AZN/m²

Son 6 ay: +1.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +7.00%

Aktiv: 2573 Yeni: 1142 Tələb: Aşağı
240 000 AZN
Təmirli
F

Ferhad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi