Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 115 m²

Bakı, Xətai · Xətai rayonu, Babək prospekti, Xalqlar Dostluğu və Əhmədli metro · YeniEmlak.AZ

Satış EML-234877 5
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

6 / 9

Təsvir

Xətai rayonu, Babək prospekti, Xalqlar Dostluğu və Əhmədli metrolarına tam yaxın ərazidə Kiev layihəli, ipotekaya yararlı, qanuni 5 otaqlı mənzil satılır. Mərtəbə: 9/6. Əsas xüsusiyyətlər: - Zövqünüzə uyğun təmir edib yaşamaq üçün ideal planlama - Abad məhəllə, səliqəli bina, yeni lift - Qaz, su, işıq daimidir - Mərkəzləşdirilmiş istilik sistemi - Sənəd: çıxarış (kupça) - İnfrastruktur: yaxınlıqda məktəblər, bağça, supermarketlər, bazar və s. Komissiya haqqı: 1%. Səhifəmizdə digər fərqli ərazilərdəki mənzillərlə də tanış ola bilərsiniz. Relax Home şirkəti ilə mənzil sahibi olmaq və ya satmaq üçün hər gün saat 09:00-dan etibarən əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,852 AZN/m²

Ortadan 38.2% sərfəli

Rayon ort: 2,995 AZN/m²

Xətai

2 995 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.10%

Aktiv: 20238 Yeni: 6813 Tələb: Aşağı
213 000 AZN
Kupçalı
B

Bəhruz Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi