Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 106 m²

Sumqayıt, 9-cu mikrorayon · 9-cu mikrorayon · YeniEmlak.AZ

Satış EML-123039 11

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

106.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

1 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

5 otaq Leninqrad layihəli mənzil satılır Sumqayıt şəhər 9-cu mikrorayon 5 mərtəbənin 1-ci mərtəbəsində, orta blokda, sadə, səliqəli, gir yaşa mənzildir. Mənzil podobyekt kimi də istifadə oluna bilər, obyekt üçün qapı açılıb və hər bir şərait qurulub. İnvestisiya etmək üçün əla variantdır. Ümumi sahəsi 125 sənəddə isə 106 kvadrat olaraq qeyd olunub. Çox əlverişli yerdədir. Qaz, su, işıq daimidir. Sənədləri qaydasındadır kupçalıdır. Real alıcı ilə razılaşma ola bilər.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,274 AZN/m²

Ortadan 50.7% sərfəli

Rayon ort: 2,585 AZN/m²

9-cu mikrorayon

2 585 AZN/m²

Son 6 ay: +35.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.50%

Aktiv: 988 Yeni: 233 Tələb: Aşağı
135 000 AZN
Kupçalı
R

Rəhim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi