Satılır 5 otaqlı həyət evi 220 m²

Bakı, Mərdəkan · Mərdəkan qəs. · Tap.Az

Satış EML-249344 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

220.00m²

Otaq sayı

5

Təsvir

Xəzər rayonu Mərdəkan qəsəbəsində yerləşən yüksək səviyyədə inşa olunmuş prestijli bağ evi satışdadır Əsas yola yaxın asfalt çıxışı olan möhtəşəm ərazidə yerləşən bu mülkiyyət rahatlıq zövq və keyfiyyəti özündə birləşdirir Evin dizaynı müasir üslubda tərtib olunub və bütün interyer elementləri yüksək keyfiyyətli materiallarla təmin olunub Bağ evinin planlaşdırması geniş və funksionaldır 5 otaqdan və 2 sanuzeldən ibarətdir Tam əşyalı vəziyyətdə satılır Kupçası mövcuddur Həyətyanı sahəsində yay mətbəxi və müasir standartlara uyğun hovuz quraşdırılıb Rahat yaşayış üçün hər bir şərait yaradılıb Bu ev həm ailəvi istirahət həm də dəyərli investisiya üçün ideal seçimdir Prestijli məkan keyfiyyətli tikinti və eksklüziv dizayn bir araya gələrək mükəmməl yaşayış mühiti formalaşdırır

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,623 AZN/m²

Ortadan 71.4% sərfəli

Rayon ort: 5,672 AZN/m²

Mərdəkan

5 672 AZN/m²

Son 6 ay: -10.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -9.80%

Aktiv: 4426 Yeni: 1185 Tələb: Aşağı
192 973 EUR
357 000 AZN
İ

İnvest Home Anar Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi