Satılır 5 otaqlı həyət evi 200 m²

Bakı, Sabunçu · Sabuncu rayonu bakixanov gesebesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-191734 4
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

200.00m²

Otaq sayı

5

Torpaq sahəsi

5.00 sot

Sənəd tipi

Kupça

Kabel TV

Var

Eyvan

Var

Təsvir

Salam eziz ve deyerli muşteriler sabuncu rayonu bakixanov gesebesinde akim abbasov kucesinde bakixanov sakinlerine cox tanış kucedi 5 sotun ustunde 2 mertebeli 5 otagli menzil satişa cixdi menzil padmayak temirsiz menzildi menzili alıb zövgunuze gore Temir ede bilersiz senedi evin cixarişi kupca real aliciya endirim ev sahibi terefinden olunacag xidmet haggi1 %digər melumat ucun buyurub zeng edin xeyirlisi olsun

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,850 AZN/m²

Ortadan 12.1% sərfəli

Rayon ort: 2,105 AZN/m²

Sabunçu

2 105 AZN/m²

Son 6 ay: -9.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -16.30%

Aktiv: 2821 Yeni: 568 Tələb: Aşağı
370 000 AZN
Kupçalı
C

CENAB & EMLAK

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi