Satılır 5 otaqlı həyət evi 200 m²

Bakı, Xəzər · Binə Mərkəz · YeniEmlak.AZ

Satış EML-168090 8

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

200.00m²

Otaq sayı

5

Torpaq sahəsi

2.00 sot

Təsvir

Xəzər Rayonu Binə qəsəbəsi Mərkəzdə 160 yolundan 100 metr məsafədə olan Paket Kupçalı Ev satılır. Evimizin bünövrəsi beton .tavanı manalit betondur. İnanmayanlar üçün şəkilləri və videoları var geden iślərin..Evimizin divarları sədəf boya ilə aboy əvəzi boyanıb. Evinizin Ehtiyat su çəni var.Kobisi var . Qazı işiqi və dövlət suyu var.Real Alıcıya endirim olunacaq

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,200 AZN/m²

Ortadan 45.8% sərfəli

Rayon ort: 2,214 AZN/m²

Xəzər

2 214 AZN/m²

Son 6 ay: +33%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +33.50%

Aktiv: 2473 Yeni: 512 Tələb: Aşağı
240 000 AZN
Təmirli Kupçalı
T

Toğrul

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi