Satılır 5 otaqlı həyət evi 150 m²

Bakı, Xətai · Zeytunluqda · YeniEmlak.AZ

Satış EML-185659 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

150.00m²

Otaq sayı

5

Torpaq sahəsi

2.00 sot

Təsvir

2mertebe heyet evidir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,700 AZN/m²

Ortadan 43.2% sərfəli

Rayon ort: 2,994 AZN/m²

Xətai

2 994 AZN/m²

Son 6 ay: +2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +19.60%

Aktiv: 13051 Yeni: 2709 Tələb: Aşağı
255 000 AZN
Təmirli Kupçalı
N

NATELLA XANIM

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi