Satılır 4 otaqlı yeni tikili 235 m²

Bakı, Nəsimi · Port Bakunun yaxınlığı · YeniEmlak.AZ

Satış EML-179785 1
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

235.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

6 / 20

Təsvir

Port Baku və Aff Business Centre yaxınlığında Lüks Yaşayış! ? Nəsimi rayonunun ən prestijli ərazilərindən birində, yüksək zövqlə təmir olunmuş geniş mənzil satışa çıxarıldı! ? Məkan: Nəsimi r., Port Baku və Aff Business Centre yaxınlığı. ? Bina: 20 mərtəbəli yeni tikili (6-cı mərtəbə). ? Sahə: 235 kv.m. ? Otaq sayı: 4 (1 qonaq otağı, 3 geniş yataq otağı). ✨ Üstünlüklər: • Yüksək keyfiyyət: Təmirdə yalnız brend və keyfiyyətli tikinti materiallarından istifadə olunub. • Rahat planlaşdırma: Geniş mətbəx, 2 qarderob otağı və 2 sanuzel (biri yataq otağında). • Kommunal: Qaz, su, işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. • Sənəd: Müqavilə. Bu mənzil həm rahatlığı, həm də statusu sevənlər üçün ideal seçimdir! ? ? Əlavə məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın: 050-209-36-86 Tehran

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,745 AZN/m²

Ortadan 5% baha

Rayon ort: 3,567 AZN/m²

Nəsimi

3 567 AZN/m²

Son 6 ay: -5.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.30%

Aktiv: 8274 Yeni: 1647 Tələb: Aşağı
517 647 USD
880 000 AZN
Təmirli Kupçalı
T

Tehran

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi