Satılır 4 otaqlı yeni tikili 219 m²

Bakı, Nərimanov · Qafur Rəşad · Ev10.Az

Satış EML-206717 1
15 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

219.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

6 / 16

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Nərimanov rayonu ərazisində inşa edilmiş Zümrüd Residenciyada mənzil satılır.Ümumi sahəsi 220 kv metr olan mənzil 4 otaqdan ibarətdi.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,913 AZN/m²

Ortadan 25.3% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
638 000 AZN
Kupçalı
A

Anar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi