Satılır 4 otaqlı yeni tikili 200 m²

Bakı, Xətai · Emlak.Az

Satış EML-071676 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

200.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

18 / 24

Təsvir

Ən prestijli ərazidə Xətai metrosunun 1 addımlığında Bu cür münasib qiymətə belə bir yerdə Qanuni 4 otaq 200 kv ümumi sahəsi olan mənzil nadir hallarda satışa çıxır 24/18 mərtəbə Qanuni 4 otaqlı Dəniz mənzərəli Sevgililər parkı – pəncərənizin önündə Bakı Əyləncə Mərkəzi – evinizin qarşısında Daimi qaz, işıq və su Binada 3 sürətli lift Mühafizə olunan həyət

vasitəçi haqqı 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,475 AZN/m²

Ortadan 17.3% sərfəli

Rayon ort: 2,994 AZN/m²

Xətai

2 994 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
495 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

RƏSUL BƏY

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi