Satılır 4 otaqlı yeni tikili 195 m²

Bakı, Nəsimi · 20 yanvar küçəsi · Ev10.Az

Satış EML-264237 1
14 dəq piyada Avtovağzal metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

195.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

10 / 13

Təsvir

🔥 TƏCİLİ SATILIR – DÜŞMƏ VARİANT! 🔥 ❗️İPOTEKAYA YARARLI ❗️

📍 M.Əcəmi metrosu yaxınlığı, Eldar Babayev küçəsi, 3024-cü məhəllə “Yeganə” şadlıq sarayının arxasında yerləşən çıxarışlı yeni tikili binada premium mənzil satışda!

🏢 13 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsi 🏠 4 otaq | 195 m² ✨ Tam təmirli və geniş planlama 📄 Çıxarış (KUPÇA) var 🏦 İpotekaya tam yararlıdır

💎 Mənzilin üstünlükləri: ✔️ Qaz, su, işıq daimidir ✔️ Kombi istilik sistemi ✔️ 2 sürətli lift ✔️ Yeraltı parking ✔️ Binanın iki tərəfli giriş-çıxışı ✔️ Məktəb, bağça, market və dayanacaqlara yaxın ideal yerləşmə

💰 Qiymət: 370.000 AZN 📉 1 m² cəmi 1900 AZN-ə düşür! ⚡️ Bu ərazidə və bu keyfiyyətdə mənzillərlə müqayisədə bazar qiymətindən xeyli aşağıdır!

📞 Tələsin! Belə fürsətlər uzun müddət bazarda qalmır.

🔑 Xidmət haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,897 AZN/m²

Ortadan 47.9% sərfəli

Rayon ort: 3,642 AZN/m²

Nəsimi

3 642 AZN/m²

Son 6 ay: -3.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.30%

Aktiv: 13790 Yeni: 5081 Tələb: Aşağı
370 000 AZN
Təmirli Kupçalı
C

Cəmilə

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi