Satılır 4 otaqlı yeni tikili 195 m²

Bakı, Xətai · Park kvartalı · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189110 9
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

195.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

17 / 20

Təsvir

Eksklüziv olaraq Dəniz mənzərəli Park kvartalında Qanuni 4 otaq Mənzildə 80% işlər görülüb 2 sanuzel və sanitar qovşaq İsti döşəmə Sənəd Müqavilə Ofisin xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

5,077 AZN/m²

Ortadan 70.5% baha

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
990 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Rövşən bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi